Фото: окупанти другу добу поспіль штурмують Часів Яр з технікою (Getty Images) Автор: Наталія Юрченко
Російські війська другу добу поспіль штурмують Часів Яр у Донецькій області за допомогою техніки. У ході боїв ЗСУ вдається знищувати техніку ворога.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на зведення Генерального штабу ЗСУ.
У ЗСУ зазначають, що другу добу поспіль в напрямку населеного пункту Новий противник широко застосовує бронетехніку.
“Так, минулої доби російські підрозділи двома танками та 21 бойовою машиною піхоти намагалися вклинитися в наш бойовий порядок, але зазнали втрат та відступили”, – йдеться у зведенні Генштабу.
Вже сьогодні росіяни задіяли танк, дві БМП та два бронеавтомобілі “Тигр”. В ході бою українські захисники знищили танк та дві БМП, противник знову відступив.
Протягом минулої доби на всій лінії фронту відбулося 116 бойових зіткнень. З початку цієї доби відбулося вже 22 бойових зіткнення, деякі з них ще тривали станом на 13:00.
.