На Запорізькому напрямку окупанти знову застосували хімічну зброю

Орієнтовний час читання 1 хв читання

Важливо Новини Ілюстративне фото

За попередню добу зафіксовано 15 випадків застосування військами рф боєприпасів з отруйною речовиною.

“Нехтуючи життями мирних жителів, російські війська вдаються до використання заборонених хімічних речовин. Застосування хлорпікрину на Запоріжжі, про яке повідомив капітан Дмитро Лиховій, речник оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія”, є черговим доказом цього. Цей злочинний акт свідчить про те, що Росія не зупиниться ні перед чим у своїй агресії проти України. Міжнародна спільнота має вжити всіх необхідних заходів для припинення цих злочинів і захисту цивільного населення.”

Як повідомляла АрміяInform, Росія все більше збільшує використання хімічної зброї та застосовує новий вид гранат.

stoprussia агресія рф вторгнення рф Запорізький напрямок хімічна атака Хроніка оборони

Вас також зацікавить

Більше від автора