На лівобережжі Дніпра оборонці знищили гармату «Мста-Б» та станцію РЕБ «Поле-21» ворога

Новини РЕБ «Поле-21»

На півдні України Сили оборони ліквідували ще 67  російських загарбників та ворожу техніку, серед якої, зокрема, гармату «Мста-Б» та станцію РЕБ «Поле-21».

Про це повідомляють Сили оборони півдня України.

Протягом минулої доби Сили оборони України на лівому березі знищили 13 ворожих гармат, станцію радіоелектронної боротьби, танк, міномет, 2 човни, а також 18 одиниць автомобільної та бронетехніки. Крім того, українські військові ліквідували пункт боєпостачання противника, камеру нічного бачення та генератор.

Як раніше повідомлялося в “АрміяInform”, на Таврійському напрямку ЗСУ знищили рідкісний розвідувальний комплекс і командний пункт бригади противника.

агресія рф війна втрати ворога Хроніка війни Хроніка оборони.

Вас також зацікавить

Більше від автора