Новини
Спецпризначенці Центру спецоперацій «А» Служби безпеки України за два тижні знищили дві системи ППО, 10 засобів РЕБ/РЕР, шість човнів, два спостережні комплекси «Муром» і 10 складів з боєприпасами російської армії.
Про це СБУ повідомляє у фейсбуці.
На найгарячіших напрямках фронту за допомогою ударних дронів та інших засобів знищені: 232 загарбники, 20 танків, 42 ББМ, 21 артилерійська система, дві системи ППО і 10 засобів РЕБ/РЕР, 96 одиниць автомобільної техніки, шість човнів, два спостережні комплекси «Муром», 157 фортифікаційних споруд та укріплень, 10 складів з боєприпасами.
Крім того, у співпраці з артилеристами Сил оборони України був скоригований вогонь і знищені ще близько 170 загарбників та 50 одиниць російської техніки, зокрема шість танків, сім ББМ, 21 артсистему, три РСЗВ та інше.
війна знищення воєнної техніки противника СБУ Хроніка оборони