Фото: HIMARS ефектно знищив російський “Град” (Getty Images) Автор: Наталія Юрченко
Українські військові ефектно знищили російську реактивну систему залпового вогню “Град”. Для цього захисники використали американський HIMARS.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Сили оборони півдня України у Telegram.
“HIMARS відправив ворожу РСЗВ “Град” в пензель величезного вогненного танцю”, – йдеться у повідомленні.
На відео показана бойова робота захисників півдня України. Військовим вдалося виявити та знищити “Град”.
Внаслідок атаки українських бійців ворожа техніка була повністю знищена.
Втрати Росії на війні
Генштаб ЗСУ повідомляє, що з початку повномасштабного вторгнення було ліквідовано вже понад 375 тисяч окупантів.
Лише за останню добу наші бійці знищили близько 750 росіян.Можна пояснити, як такі значні втрати впливають на хід бойових дій та моральний дух російських військових.
Раніше ми повідомляли, що бійці ССО навели вогонь HIMARS і знищили російську командно-штабну машину на півдні України.
.