Азербайджанський президент Алієв став почесним громадянином Ірпеня

Орієнтовний час читання 1 хв читання

Президента Азербайджану офіційно визнали почесним громадянином міста в знак партнерства та підтримки

Ірпінь роздає паспорти дружби: Алієв отримав прописку без черги

У четвер, 30 квітня 2026 року, Ірпінська міська рада прийняла рішення надати президенту Азербайджану Ільхаму Алієву звання почесного громадянина міста. Ініціатива закликана підкреслити співпрацю між Ірпенем і Азербайджаном та особисту роль лідера держави у підтримці. Рішення прийняли під час сесії міськради в Ірпені. Таким чином громада відзначила внесок у розвиток партнерських відносин і солідарності у складні для України часи.

Цей крок став символічним продовженням взаємодії між містом та Азербайджаном, яка охоплює гуманітарні, культурні та інфраструктурні ініціативи. В Ірпені вже об’єкти, що відображають ці зв’язки – зокрема парк, вулиця, навчальний заклад і музей, пов’язані з азербайджанською тематикою та видатними діячами країни. У міськраді наголошують, що рішення має не лише протокольний характер, а й демонструє програму розвитку співробітництва в майбутньому.

Йдеться про поглиблення культурного обміну, підтримку відбудови та зміцнення міжнародних контактів. Надання почесного виклику також розглядають як жорстку вдячність за участь Азербайджану в допомозі Україні та окремим громадам. Відтепер імені Ільхама Алієва офіційно вписано в історію Ірпеня як одного з почесних громадян міста.

Ірпінь роздає паспорти дружби: Алієв отримав прописку без черги

 Конфлікт за участі військових трапився біля ВДНГ у Києві: цього разу хоч не стріляли

У ніч на неділю, 3 травня 2026 року, біля ВДНГ у Голосіївському районі Києва стався конфлікт за участі військовослужбовців. Це вже другий підряд інцидент з людьми у військовій формі, що стався у столиці за лічені години: Інформатор розповідав, що на Святошині чоловіки, попередньо військові, влаштували стрілянину, а потім – ще й бійку з поліцейськими. Цього ж разу йшлося про дійсних військовослужбовців, у поліції повідомили нам, що їх забрала з’ясовувати обставини події Військова служба правопорядку.

Раніше Інформатор писав, що на вокзалі у Києві відкрилася фотовиставка про героїв-комунальників. У середу, 29 квітня 2026 року, на Центральному залізничному вокзалі відкрили фотовиставку “Зима закінчилась, вогонь з нами досі”. Експозиція триватиме до 17 травня у переході між Центральним та Південним вокзалами. Автор світлин – Сергій Коровайний – зафіксував роботу газовиків у прифронтових регіонах. Проєкт присвячений людям, які під обстрілами відновлюють енергетичну інфраструктуру та забезпечують тепло українцям.

Інформатор-Київ у Telegram

Швидко пояснимо, що відбувається у столиці ПІДПИСАТИСЯ!

Економіка 08:13, 28 серпня 2024

Підвищення податків: економіст Олексій Кущ порахував, скільки заплатить кожен українець

👍 🔥 😭 😆 😡 Бізнес 13:35, 27 серпня 2024

Стартувала реєстрація виробників на участь у програмі Національний кешбек: як це зробити через портал Дія

👍 🔥 😭 😆 😡 12:49, 27 серпня 2024

Штраф і обмеження прав: що загрожує чоловікам до 25 років, які не стануть на військовий облік

12:19, 27 серпня 2024

Сидимо без світла, бо Укренерго не побудувало захисні споруди для енергетики – нардеп Кучеренко

Вас також зацікавить

Більше від автора