Метро на Виноградар: будівельники вже починають зводити вестибюль станції Варшавська

Орієнтовний час читання 1 хв читання

Підрядна компанія вже завершує перекладання комунікацій, газової труби й "дощової" каналізації, також будівельники вже споруджують підземний перехід, який буде одночасно і проходом до вестибюля метро

Будівельники вже звели коробку центральної конструкції підземного переходу, а на центральному фото видно локацію, де будуватимуть вестибюль станції "Варшавська". Фото: відеоогляд Павла Авдокушина

На проспекті Європейського Союзу у Києві будівельники вже готуються до спорудження вестибюля станції метро “Варшавська”. Нині там тривають активні наземні роботи – зокрема, завершують перекладання комунікацій, газової труби й “дощової” каналізації. Крім того, будівельники вже споруджують підземний перехід, який буде одночасно і проходом до вестибюля метро.

Про хід робіт на продовженні “зеленої” лінії метро на житловий масив Виноградар у Подільському районі Києва розповідає інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин. Він виклав коротенький відеоогляд, на якому видно, що будівельники вже звели монолітну коробку центральної конструкції нового підземного переходу через проспект Європейського Союзу, і зараз проводять її гідроізоляцію. Трохи пізніше облаштують чотири виходи з переходу та службові приміщення, а з іншої сторони вже готуються продовжувати перехід до верхнього вестибюля станції метро “Варшавська”.

“Зараз на майданчику таке (роз’їжджений будівельною технікою ґрунт – Авт.), але вже невдовзі починаються роботи із влаштування вестибюля. Для того, щоб розпочати розкопувати котлован під нього, хлопці вже почали бетонувати “піонерну” траншею, це – для того, щоб Casagrande (гідравлічний буровий станок – Авт.) могла робити стіну в ґрунті, і, коли весь майбутній котлован буде оточений нею, – почнуть його розкопувати”, – пояснив Павло Авдокушин у короткій версії відеоогляду.

Також будівельники завершують перекладання комунікацій. Зокрема, вже “сховали” під землю обидві лінії електропередач, що проходили над проспектом. А робітники-“газовики” займаються продовженням газової труби, що також пройде під землею.

“Вже був частково перекладений водостічний колектор для дощової каналізації, також перекладалася сама каналізація”, – додав Авдокушин.

Рогостинська, Замковище, Рогозів Яр: кияни оберуть нову назву для станції метро Мостицької

Нагадаємо, днями Інформатор писав, що кияни обиратимуть нову назву для станції метро Мостицька. Комісія з питань найменувань при Київраді вирішила, що нинішня, проєктна, назва станції не відповідає її фактичному розташуванню, а відтак, мешканці столиці обиратимуть нову через застосунок Київ Цифровий. Варіанти вже відомі: це Рогозів Яр, Рогостинська та Замковище – за назвами топонімів, що оточують майбутню станцію.

А ще, ми розповідали, що графік запуску метро на Виноградар не передбачає початку роботи підземки у 2026 році. Найімовірніше, потяги на станцію Мостицьку та Проспект Правди підуть вже у 2027-му – коли будуть завершені основні конструкції станцій. Це дещо дисонує із попередніми заявами Віталія Кличка, який обіцяв, що принаймні одну станцію метро на Виногрдар відкриють наступного року.

Вас також зацікавить

Більше від автора