На півдні столиці прорівло магістральну тепломережу, що проходить під Голосіївським проспектом, у підсумку понад півтори сотні багатоповерхівок залишилися без теплопостачання
У Києві у середу, 10 грудня 2025 року без тепла залишилася частина мешканців Голосіївського району. Йдеться про 170 будинків у мікрорайонах Теремки-1, Теремки-2 та частково на Голосіївському проспекті. Причиною стала аварія магістральної тепломережі, що проходить якраз під цим проспектом – її вже ремонтують комунальні служби столиці.
Про усунення пошкодження тепломережі, що проходить у Голосіївському районі столиці, розповіли у КП “Київтеплоенерго”. Тепловики зауважили, що у середу, 10 грудня, почали ремонтні роботи на магістральній тепломережі, що проходить під Голосіївським проспектом у однойменному районі міста.
“На місці працюють аварійні бригади, залучена вся необхідна спецтехніка. Завершити ремонтні роботи та відновити подачу тепла і гарячої води планують упродовж доби”, – зауважили тепловики.
Тим часом, без теплопостачання лишилися тисячі місцевих мешканців, що проживають у приблизно 170 житлових багатоповерхівках. Йдеться про мікрорайони Теремки-1, Теремки-2 та частково на самому Голосіївському проспекті.
На Подолі біля БЦ “Доміно” утворилася величезна вирва: прорвало трубу
Нагадаємо, Інформатор писав, що у середу, 10 грудня 2025 року на Подолі, зокрема, на Нижньому Валу, був сильно ускладнений рух через обвал дорожнього покриття. Лише у жовтні ця частина вулиці постраждала від ворожого обстрілу. Нині тут складна ситуація через аварійний стан дороги та ймовірну аварію тепломережі.
А ще, ми розповідали про те, що на Печерському узвозі ввечері у понеділок, 10 жовтня 2025 року стався порив трубопроводу діаметром 400 мм. Аварія вже призвела до підтоплення підвалу будинку та можливого зсуву ґрунту. Без водопостачання залишилися будинки за трьома адресами.