Вранці та ввечері: яким буде графік знеструмлення у Києві 3 листопада

Орієнтовний час читання 1 хв читання

У порівнянні з вихідними днями, світла буде менше: у столиці знеструмлюватимуть споживачів у обсязі від 0,5 до 2 черг

Світла у Києві буде дещо менше, ніж на вихідних

У понеділок, 3 листопада, у Києві застосовують заходи обмеження споживання електроенергії. У порівнянні з вихідними днями, світла буде менше: у столиці знеструмлюватимуть споживачів у обсязі від 0,5 до 2 черг. Загалом знеструмлення тривають у вранішні “пікові” години споживання електроенергії та ввечері.

Про відключення світла у понеділок, 3 листопада, повідомили у НЕК “Укренерго”. Згідно з анонсом енергетиків, причиною запровадження обмежень є наслідки масованих російських ракетно-дронових атак. У Києві та інших населених пунктах погодинні відключення тривають з 08:00 по 11:00 та з 16:00 до 22:00. При цьому обсяг відключення становить від 0,5 до 2 черг.

“Графіки можуть змінюватися протягом дня залежно від команд Укренерго, тож радимо час від часу їх перевіряти”, – додають у компанії-поставнику електроенергії, ДТЕК Київські електромережі.

Графіки відключень за чергами в Києві

1 черга

1.1 черга – світло буде весь день.
1.2 черга – світло буде весь день.

2 черга

2.1 черга – 19:00 – 22:00.
2.2 черга – 19:00 – 22:00.

3 черга

3.1 черга – світло буде весь день.
3.2 черга – світло буде весь день.

4 черга

4.1 черга – світло буде весь день.
4.2 черга – світло буде весь день.

5 черга

5.1 черга – 16:00 – 19:30.
5.2 черга – 16:00 – 19:30.

6 черга

6.1 черга – 08:00 – 11:00.
6.2 черга – світло буде весь день.

Київ живе за графіками, втім, завжди можливе повернення до екстрених відключень

Нагадаємо, напередодні, у суботу, 1 листопада, Інформатор писав, що кияни нарешті могли насолодитися світлом не тільки на вулиці, а й вдома. На відміну від попередніх днів, за розпорядженням Укренерго діяли графіки погодинних відключень обсягом лише 0,5 черги. Ситуація суттєво полегшилася – світло вимикали лише трьом чергам, та й то ненадовго.

А ще раніше, у середині жовтня, ми розповідали про повернення до Києва також екстрених відключень. Для мешканців столиці це означає, що будь-які графіки не діють, світло може зникати без попередження. Це було пов’язано з ворожими обстрілами енергетичної інфраструктури: час відновлення світла тоді був невідомий, і аби пришвидшити процес, киян закликали ощадливо використовувати електроенергію.

Вас також зацікавить

Більше від автора