Ілюстративне фото: росіяни підняли у повітря Ту-95 (Getty Images) Автор: Іван Носальський
У Росії в ніч на 17 червня злетіли бомбардувальники Ту-95. Їх підняли з аеродрому “Оленья”.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Повітряні сили ЗСУ в Telegram.
“Зафіксовано активність 2-х бортів Ту-95МС з аеродрому “Оленя” (Мурманська область)”, – йдеться в повідомленні Повітряних сил.
Військові уточнили, що літаки летять у південно-східному напрямку.
Повітряні сили пообіцяли повідомити додатково в разі ракетної загрози і пусків крилатих ракет.
.