Фото: у Тернополі нормалізувалася якість повітря після атаки РФ (t.me/dsns_telegram) Автор: Наталія Юрченко
У Тернополі повторно перевірили повітря на забруднення після обстрілу РФ. Якість повітря нормалізувалася.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на мера міста Сергія Надала в Telegram.
Він зазначив, що Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб провів повторні заміри атмосферного повітря у 9 точках міста станом на 12:00.
Показники оксиду вуглецю, діоксиду азоту та хлору в межах допустимих норм МОЗ України. Радіаційний фон також у межах норми.
“Заміри будуть продовжуваться протягом дня. Можна виходити на вулицю”, – повідомив міський голова.
Нагадаємо, вночі 6 червня Росія вдарила по Тернополю ракетами і дронами. Під обстріл потрапили промислові об’єкти та інфраструктура. Голова Тернопільської ОВА назвав сьогоднішню атаку наймасованішою з початку повномасштабної війни.
У Тернополі внаслідок атаки виникли пожежі і спостерігалося задимлення. Після перевірки у повітрі зафіксували деякі шкідливі речовини.
Жителям, особливо дітям та літнім людям, порекомендували не виходити на вулицю і обов’язкового зачинити вікна у будинках.
.