Фото: поліція показала перші хвилини після атаки на Київ (t.me/tkachenkotymur) Автор: Каріна Левицька
Під час нічної атаки на Київ патрульні оперативно реагували, евакуювали людей і надавали допомогу постраждалим. Відео з місця подій показує масштаби руйнувань та роботу правоохоронців.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву першого заступника начальника Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького.
Білошицький опублікував відео з натільних камер правоохоронців, на яких зафіксовано, що відбувається в перші хвилини після початку атаки на українську столицю.
“Перші хвилини після обстрілів Києва: над нічним містом продовжують літати смертоносні дрони та ракети – патрульні надають допомогу постраждалим у Дніпровському, Оболонському, Соломʼянському районах столиці”, – пояснив він.
За його словами, правоохоронці спільно з рятувальниками оперативно прибули на місце події. Інспектори:
- евакуювали людей до безпечного місця,
- надавали необхідну допомогу,
- забезпечували безперешкодний під’їзд спецтранспорту.
“Внаслідок атаки зруйновано житлові будинки та автомобілі, на жаль, є травмовані. Закликаємо не ігнорувати правила безпеки під час ворожих обстрілів та перебувати в укриттях”, – підсумував він.
.