13 разів росармія безуспішно штурмувала плацдарми ЗСУ на лівому березі Дніпра

Новини

росіяни протягом 1 лютого 13 разів безуспішно штурмували плацдарми ЗСУ на лівому березі Дніпра.

Про це інформує Генеральний штаб ЗС України.

«У зоні відповідальності ОСУВ “Одеса” на Херсонському напрямку ворог не відмовляється від наміру вибити українські підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Так, протягом доби здійснено 13 безуспішних спроб штурму позицій наших військ», — йдеться в повідомленні.

В цей день противник завдав й авіаційних ударів в районах населених пунктів Новокаїри, Червоний Маяк, Новоберислав, Берислав, Кринки Херсонської області.

Російські окупанти продовжують тероризувати мирне населення Херсонщини та Миколаївщини. Сьогодні обстрілів зазнали Херсон, Солончаки, Очаків та низка інших населених пунктів.

Як повідомляла АрміяInform, протягом доби на фронті відбулось 58 бойових зіткнень.

stoprussia агресія рф вторгнення рф Таврійський напрямок Хроніка оборони

Вас також зацікавить

Більше від автора